Yağlı Ciltler İçin Kremin İçeriğinde Ne Var?Seboreductly; Yağlı Ciltler için yağ salgısının azaltılmasına ve cildin yağ dengesinin sağlanmasına destek olan mükemmel bir İspanyol aktifidir. Cildin sıkılaşmasına ve gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur. Cildin nemlenmesine destek olup tahriş olmasını engeller.

 

Radiancyl; Peru Ginsengi olarak bilinen Maca Kökü ekstresi olup Ecocert sertifiklıdır. B grubu Vitaminleri, çeşitli mineraller ve esansiyel aminoasitler yönünden çok zengindir. Cildin koljen dengesini kurmasına yardımcı olur.

 

D-Panthenol; Cilde derinlemesine etki ederek cildin daha çok nemlenmesine ve daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Bu sayede cilt daha parlak ve daha canlı durmasına sebep olur.

 

Niacinamide; Ciltte sağlıklı bir yenilenme sağlayarak, saç derisinin koruma duvarını güçlendirmeye yardımcı olur.

 

Allantoin; Cildin yenilenmesine ve daha sağlıklı görünüme kavuşmasına destek olur. Cildin daha çok nem kazanmasına ve nem kaybını önlemesine yardımcı olur.

 

E Vitamini; Cildin nemlenmesine destek olur. Cildin yenilenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Daha sağlıklı bir görünüm kazandırır.